Kurtköy Viessmann Kombi Servisi

kombi-markalari

Kurtköy Viessmann kombi servisi , Kurtköy bölgesinde 10 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kombi günümüzde evimizin olmazsa olmazıdır.Kombisiz bir ev düşünülemez; kombi artık hayatımızın her yerinde.Kombi ısınmak için, sıcak su ihtiyacımız için bizim olmazsa olmazımız, kombilerin kullanılmaya başlamasıyla beraber insanlar daha ucuza daha iyi ve zahmetsiz ısınmanın keyfini çıkarıyorlar.Hem ısınmada hem de sıcak suda kullanılan kombiler bizleri büyük zahmetlerden kurtarmışlardır.

kurtköy viessmann kombi servisi

Viessmann Kombi Servisi Kurtköy

Kurtköy viessmann kombi servisi bölgedeki viessmann markalı kombilere yerinde hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.Kombiler özellikle kış aylarında 2 konumda da çalıştıkları için daha fazla efor sarf ederler ve daha çok arıza yaparlar.Arızalanan kombilerinizi servisimizi aramanız durumunda aynı gün tamirini yapıp, çalışır bir şekilde teslim ediyoruz. Servisimizde ayrıca petek bakımıda yapılmaktadır.Petek temizliği özel makinayla ilaçlı bir şekilde petekler sökülmeden petekleri tek tek yıkama ve durulama şeklinde yapılmaktadır.Peteklerinizin alt kısımları üst kısımlarına göre daha az ısınıyorsa , alt kısımlarda tortu ve çamur birikmiş demektir servisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Kurtköy viessmann kombi servisi siz değerli müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmak için çalışır.Donanımlı araçları ve tecrübeli ekibiyle sorununuzu en kısa sürede çözer, soğuk kış günlerinde sizi ve sevdiklerinizi üşümekten kurtarır, sizde kombinizi tecrübeli Kurtköy kombi servisi ekibine teslim edin kafanız rahat olsun.
Kurtköy viessmann kombi servisi 0216 621 90 00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir