Ümraniye Beko Kombi Servisi

Ümraniye Beko Kombi Servisi

Ümraniye Beko Kombi Servisi, uzman personeli, deneyimi ve profesyonelliği ile hesaplı ve hızlı servis hizmeti sunmakta olan özel bir kombi hizmet servistir. Kombilerde ortaya çıkabilecek her türlü soruna kalıcı çözüm getiren Beko Kombi Servisi, periyodik bakımları ve tamiratları garantili olarak sağlamaktadır. Ümraniye’nin tüm mahallelerine kombi desteği veren Ümraniye Beko Kombi Servisi, kombilerde ve alanında uzmanlaşmış olan servis personeli ile kombi kullanıcılarının beklentileri karşılamak için uzun yıllardır çalışmaktadır. Kombi servisi, firma garantisi tamamlanmış olan kombilerde yaptığı her uygulamaya ve değiştirdiği her parçaya bir yıl garanti de sağlamaktadır. Fakat bu aşamada unutulmaması gereken kullanıcı hataları, garanti kapsamında olmadığıdır.

Alanında uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden kadrosu ile güvenilirlik kazanmış olan Beko Kombi Servisi orjinal yedek parça kullanımında oldukça titizdir. Beko kombinizin uzun süre herhangi bir problem meydana gelmeden çalışması için periyodik bakımını yaptırmanız oldukça önemlidir.

Beko Kombi Servisi Ümraniye

Kombi bakımınızı yetkili teknik servis tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek daha büyük problemlerin önüne geçilecek, garantili hizmet & işçilik avantajından yararlanmanıza yardım edecektir.

Kombinin yıllık bakımını yaptırmak çok önemlidir. Bu aşamada öncelikle cihazın brülör adı verilen alevin yandığı bölüm temizlenir. Bu sayede kombinin bacasından giren toz ve böcek gibi dış etkenlerin de temizlenir. Bu da cihazın sağlıklı çalışmasını sağlar.

Ümraniye Beko Kombi Servisi, bakım hizmetini de kusursuz bir şekilde, deneyimli, profesyonel ve alanında uzman bir ekiple sağlamaktadır. Senede en az bir kez yapılması gereken periyodik bakımlarda kombinin sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmelidir. Bunun dışında tozlanma kontrolünün yapılması da çok önemli ve gerekli görüldüğünde temizleme işlemi de yapılmalıdır. Sertifikalı teknik personel tarafından bakım işlemlerini Ümraniye’de de sağlamakta olan Beko Kombi Servisi, bakımda kombinin yanma odası brülörünü, su ısınma kazanını, kombi içinde bulunan gaz valfi ayarını kontrol ederek, olası sorunları belirler ve sorunu en kısa sürede çözer. Kombi servisi, cihazın içinde yer alan elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü sağlar. Bununla beraber, kombinin otomatik gaz kesme durumu da kontrol etmektedir. Bununla birlikte bakımda kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresinin temizlenmesi oldukça önemli faktörlerin başında gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir